7. Дайте одним словом (економічний термін) назву чи визначення описаного явища. Поставте наголоси в обраних варіантах термінів.
1) торгівля великими партіями товару; 2) цільовий кредит, що його надають банки підприємствам і організаціям, а також населенню на умовах поворотності, строковості та забезпеченості; 3) втілена й уречевлена в товарі абстрактна праця; 4) кошти за реалізовану продукцію, надані послуги, що надійшли на рахунок чи до каси підприємства; 5) затрати живої та уречевленої праці на виробництво продуктів; 6) форма зберігання коштів населення, установ та організацій в банках та ощадних установах; 7) номінальні знаки вартості, що випускає примусовим курсом держава, для використання у функціях засобу обігу і засобу платежу; 8) грошовий вираз вартості робочої сили, яка є товаром, її ціна; 9) один із засобів забезпечення боргових зобов’язань, що дає можливість кредиторові в тому разі, коли боржник не виконує свого зобов’язання, одержати належну йому суму грошей за рахунок реалізації майна останнього; 10) спеціально обладнане приміщення для приймання, зберігання і видачі готівки; 11) план наступних грошових витрат і надходжень; 12) податок, сплачуваний за перевезення товарів через кордони.

Для довідок:
(мито, позичка, вартість, гроші, вклад, застава, кошторис, витрати, каса, заробітна плата, виторг, гурт).

1) виторг 
2) застава
3)
4)
5)вклад
6)кошторис
7) гроші
8) заробітна плата
9)
10) каса
11)
12)
Если честно не уверенна,и все не знаю но может помогла)

Оцени ответ
Не нашёл ответ?

Если тебя не устраивает ответ или его нет, то попробуй воспользоваться поиском на сайте и найти похожие ответы по предмету Українська мова.

Найти другие ответы

Загрузить картинку
Гадать еще раз