Цитати з твору химери лісового озера?

Ерозлучні друзі Митько і Сергійко. Хлопчики не дуже успішно закінчили 

п’ятий клас і перейшли в шостий. На літні канікули вони отримали завдання 

зібрати гербарій, але й не збиралися цього робити. У вересні хлопці знайшли 

вдома якийсь гербарій, підписали його і здали. Як виявилося, цей альбом 

старший брат Митька взяв у приятеля, а той теж взяв його на роботі на два 

дні. Був великий скандал, Митькові дісталося від брата, а в школі вчителька 

ще довго згадувала цей випадок. 

Удружбі двох хлопчиків Митько верховодив. Це саме він придумав поїхатина канікули до бабусі, він приготував цілу промову, яка мала переконатибатьків відпустити їх у село. Митько показав Сергійкові озеро ізапропонував залишатися в курені в лісі на ніч. Сергійко спокійніший,він підтримує всі ідеї свого друга і допомагає реалізовувати їх. 

Митькота Сергійко міські жителі, їм треба було виявити неабияку відвагу, щобзалишитися вночі в курені біля озера. Серед лісу, за три кілометри відсела, хлопчики вистежували чудовисько, чергували біля вогнища. Звичайнож, вони боялися невідомих нічних звуків, але підтримували один одного іне кидали в біді. 

Митько і Сергійко ніколи несварилися, хоча іноді між ними виникали непорозуміння. Якось хлопцінагадали один одному про їхні проблеми в школі: про Сергійкову трійку зфізкультури, про сині листочки в альбомі Митька. Але не дуже приємнарозмова закінчилася тим, що хлопці розсміялися, і настрій для сваркиодразу зник.

Оцени ответ
Не нашёл ответ?

Если тебя не устраивает ответ или его нет, то попробуй воспользоваться поиском на сайте и найти похожие ответы по предмету Українська література.

Найти другие ответы

Загрузить картинку
Гадать еще раз