Твiр на тему "Моя розмова з морем"(10-12 речень)

Незнаю чи підійде
виправ дещо)

Перший раз я побачив море, коли мені було сім років.
Мої батьки за кілька місяців стали готуватися до поїздки, і кожного разу, коли вони заводили розмову на цю тему, їх особи опромінювалися щастям. Папа міг годинами розповідати мені про море, про те яке воно велике, красиве, лагідне. Я уважно слухав його і мені здавалося, що вже все знаю про море, тим більше я його багато разів бачив по телевізору.
Мені хотілося скоріше відправитися в подорож, тому що ми перший раз їхали відпочивати всією сімєю. Два тижні мама і тато будуть поруч зі мною, їм не потрібно буде ходити на роботу.
І ось довгоочікуваний день відїзду настав. Ми дуже довго їхали поїздом і приїхали у місто Сімферополь. На мій подив тут ніякого моря не було, але тато пояснив, що воно зовсім поруч і дуже скоро я його побачу.
Ми сіли в таксі маршрутне, і воно помчав нас по розпеченому сонцем шосе. Коли ми виїхали за місто, дорога стала підніматися змійкою все вище і вище в гори. Як тільки ми переїхали через гірський перевал, здалося море.
Я припав до віконця і заворожено дивився боячись моргнути, тому що мені здавалося, якщо я закрию очі, то прекрасне бачення зникне.
Море було величезне і якогось чарівного синього кольору. Нічого прекраснішого я ніколи не бачив! Сонячні промінчики переливалися в хвилях-баранчиках, і від цього море було ще казкові. Мені дуже захотілося до нього доторкнутися і переконатися, що воно справжнє.
Діставшись до пансіонату, ми залишили речі в номері і поспішили назустріч із морем.
І ось я стою на березі, прохолодні хвилі пестять мої ноги. Я намагаюся поглядом охопити безкраї морські простори, і відчуття небувалої радості переповнює мене.
Тепер я точно знаю, що щастя - це тато, мама, море і я.

Оцени ответ
Не нашёл ответ?

Если тебя не устраивает ответ или его нет, то попробуй воспользоваться поиском на сайте и найти похожие ответы по предмету Литература.

Найти другие ответы

Загрузить картинку
Гадать еще раз